restauracja

Jak ograniczyć koszty Pierwszej Komunii Świętej

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest dla każdego dziecka i jego rodziców bardzo ważny. Towarzyszy mu wiele przygotowań, trochę stresu i mnóstwo radości. Jednak, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik trzeba wcześniej przygotować odświętny strój dla dziecka, miejsce uroczystości oraz prezent na pamiątkę tych chwil, a to niestety wymaga już dużego wkładu nie tylko pracy, […]

jedzenie

Jak oszczędzać na jedzeniu?

Czy wiesz, ile wydajesz na jedzenie? Czy wykorzystujesz wszystkie produkty, które kupisz czy część po prostu się marnuje? Tak naprawdę rozsądne gospodarowanie funduszami przeznaczonymi na jedzenie oraz przemyślane robienie zakupów i przygotowanie posiłków nie jest wcale takie trudne. Zobacz, jak oszczędzać i mniej wydawać na jedzenie.

kobieta

Jak kobiety gospodarują pieniędzmi – fakt i mity

Rola kobiety bardzo zmieniła się w przeciągu ostatnich kilkunastu lat. Obraz matki Polki wychowującej dzieci oraz gospodyni strzegącej ogniska domowego zmienił się na kobietę spełniającą swoje ambicje zawodowe, samowystarczalną i przedsiębiorczą. Czy kobiety oprócz swojej zaradności i wielozadaniowości potrafią jeszcze dobrze gospodarować pieniędzmi? Zobacz, jakie są fakty i mity na temat zarządzania finansami przez kobiety.