prezent

Prezent dla nastolatka – co wybrać?

Zastanawiasz się jaki prezent podarować nastolatkowi, by sprawił mu radość i trafił w jego gust. Trzeba przyznać, że nie jest to proste zadanie, zwłaszcza że dorastająca młodzież jest bardzo wymagającą i indywidualną grupą. Zobacz, jaką niespodziankę wybrać, by spodobała się nastolatkowi.

Wyjazd na obóz sportowy

Bardzo popularne stały się obozy sportowe dla młodzieży, które zapewniają nie tylko zdobycie nowych umiejętności, ale także świetną zabawę i w pełni zorganizowany czas wolny. Taki obóz również może okazać się świetnym prezentem dla nastolatka, który szuka nowych doświadczeń, lubi aktywnie spędzać czas i chce nawiązywać nowe znajomości.

Do wyboru mamy między innymi obozy koszykarskie, siatkarskie, pływackie, surfingowe czy narciarskie, które mogą odbywać się w polskich górach, nad morzem lub nawet poza granicami naszego kraju. Można więc połączyć taki prezent z zorganizowaniem dziecku wakacji, które spędzi na szkoleniu sportowych zainteresowań oraz przebywaniu w ciekawym miejscu z ciekawymi ludźmi.

Sprzęt muzyczny

Nastoletnie dzieci spędzają dużo czasu na słuchaniu muzyki, którą lubią i która pomaga im się odprężyć i zrelaksować. Jeśli więc nie masz pomysłu na prezent dla nastolatka możesz kupić mu sprzęt muzyczny w postaci wieży, zestawu Hi-Fi, boomboxu lub kina domowego. Wybór jest duży, dlatego bez problemu możesz dopasować go do upodobań dziecka i zawartości twojego portfela.

Bon do ulubionego sklepu z odzieżą

Większość nastolatków zwraca dużą uwagę na swój wygląd i bardzo stara się by jego garderoba była modna i wpisywała się w obowiązujące trendy. W dzisiejszych czasach nie tylko nastoletnie dziewczyny dbają o swój look, ale również wśród chłopców możemy zauważyć podążanie za modą i dbanie o siebie, o swój wygląd i modną garderobę.

Dlatego właśnie, wybierając prezent dla nastolatka możesz wesprzeć go w odświeżeniu jego garderoby, by mógł podążać za modą. Nie warto jednak samemu wybierać ubrań czy dodatków dla nastolatka, ponieważ możesz nie trafić w bardzo indywidualny gust dziecka w tym wieku. Lepiej zainwestować w bon podarunkowy do sklepu, w którym nastolatek najczęściej robi zakupy, by mógł sam wybrać sobie prezent w postaci nowych spodni, bluzki, kurtki czy torebki.

Karta przedpłacona

Prezenty w postaci gotówki w kopercie są zawsze praktyczne i trafione, ale jednak nieco oklepane. Idąc z duchem czasu, możesz podarować nastolatkowi kartę przedpłaconą, na której będzie znajdowała się określona suma pieniędzy. Jest to bardzo bezpieczny produkt, ponieważ na karcie nie da się zrobić debetu, dlatego nie naraża ona nastolatka i jego rodziców na długi finansowe.

Będzie to nie tylko dodatkowy budżet, który doceni każdy młody człowiek, ale również doskonała nauka zarządzania swoimi finansami. Nie jest to karta jednorazowego użytku, dlatego przy kolejnej okazji do otrzymania prezentu będziesz mógł po prostu zasilić tą kartę ponownie.

Pożyczka 300 zł

Na te i inne prezenty przyda ci się zastrzyk dodatkowej gotówki, który może dać ci pożyczka 300 zł. To nie duża kwota, ale wystarczająca by podratować twoje finanse byś mógł zorganizować ciekawy prezent dla nastolatka.

Potrzebujesz zaledwie kilka chwil, by złożyć wniosek w jednej z firm udzielających szybkich pożyczek lub jeśli nie chcesz wychodzić z domu możesz złożyć go również w Internecie za pośrednictwem serwisów pożyczkowych. Proste zasady, brak zbędnych formalności oraz bardzo szybki czas weryfikacji twojego wniosku to jedne z zalet tego produktu.

Pożyczka 300 zł sprawdzi się zawsze, gdy będziesz musiał zorganizować gotówkę w krótkim czasie. Warto więc sprawdzić oferty takich szybkich pożyczek, by w razie problemów z brakiem gotówki, zawsze mieć pod ręką taką alternatywę.