poradnik skąd brać hajs na podróże

Wprowadzenie

Dzień dobry! Dziś chcemy się z Wami podzielić tajemnicą naszego życia w podróży. Jak to możliwe, że od prawie ośmiu lat podróżujemy po świecie, a jednocześnie utrzymujemy się finansowo? Zaczniemy od naszych początków, kiedy podróżowanie było tylko hobby.

Początki: Praca i Hobby

Pierwsze 5-6 lat spędziliśmy podróżując krócej, pracując tradycyjnie i oszczędzając na podróże. Jako inżynier robotyki i politolog-fryzjerka, mieliśmy zwykłe prace, odkładając na wyprawy. W międzyczasie prowadziliśmy bloga i kanał na YouTube, początkowo bez zysków, ale z pasją dzielenia się naszymi przygodami.

Przełom: Blogowanie i YouTube

Po kilku latach nasze media społecznościowe stały się popularne, zyskując setki tysięcy obserwatorów. Nagrody i uznanie przyszły, ale także pierwsze zarobki. Nie tylko z reklam na blogu czy YouTube, ale z różnych źródeł.

Własny Sklep i Książki

Postanowiliśmy założyć własną firmę, otwierając sklep internetowy (sklep.busemprzezswiat.pl) z naszymi książkami i mapami. Wydaliśmy trzy książki o podróżach, oferując je z dedykacjami. Choć zarobki z książek są niewielkie, stworzyliśmy własne wydawnictwo, sprzedając książki głównie online.

Prelekcje i Wystąpienia

Corocznie przeprowadzamy wiele wystąpień w Polsce, łącząc opowieści podróżnicze z praktycznymi poradami. Występujemy na festiwalach podróżniczych, uczelniach i innych wydarzeniach. Ta działalność przyczynia się do naszych dochodów.

Fotografia i Filmy Reklamowe

Dzięki nabytej umiejętności fotografii i filmowania, współpracujemy z firmami na sesjach zdjęciowych w egzotycznych miejscach. Tworzymy także filmy reklamowe dla różnych podmiotów, co stanowi kolejne źródło dochodu.

Organizacja Wyjazdów Przygodowych

W przerwach między własnymi podróżami organizujemy wyjazdy dla firm, oferując im przygodowe doznania. Dokumentujemy te wyjazdy, tworząc relacje foto i wideo, które mogą być wykorzystane przez firmy.

Zarabianie na Afiliacji i Akcjach

Wykorzystujemy afiliacje, polecając noclegi na Airbnb i otrzymując prowizję za polecenia. Organizujemy także akcje na blogu, współpracując z różnymi firmami, co generuje dodatkowe zyski.

Podsumowanie i Plan na Przyszłość

Podróżowanie stało się dla nas źródłem utrzymania, a różnorodność działań przyczyniła się do sukcesu. Planujemy podzielić się naszym doświadczeniem poprzez kurs internetowy, pokazując kroki do stworzenia dochodowego bloga podróżniczego.

Zakończenie

Podróżowanie i zarabianie na tym nie było dla nas planowane, ale pasja i poświęcenie przyniosły sukces. Jeśli marzysz o życiu w podróży, śledź nasze kroki i bądź gotowy na nowe wyzwania. Bo tak naprawdę, gdy robisz to, co kochasz, pieniądze w końcu znajdą drogę do Ciebie.

Obejrzyj poniższe wideo i zobacz jak robią to inni podróżnicy. ⬇️


Dodaj komentarz