Skąd wziąć szybko 600 zł

Zdobądź 600 zł w prosty sposób!

Proces zdobycia dodatkowej gotówki jest banalnie prosty! Wystarczy otworzyć rachunek w Velo Banku, a także skorzystać z konta oszczędnościowego VeloSkarbonka oraz wyrazić zgodę na działania marketingowe. Następnie wystarczy regularnie korzystać z konta i cieszyć się zwrotem pieniędzy. W ciągu pierwszych 180 dni po otwarciu konta, za każdą transakcję bezgotówkową otrzymasz aż 10% zwrotu. Maksymalna kwota zwrotu w ciągu 30 dni wynosi 100 zł, co oznacza, że w przeciągu 180 dni możesz zgarnąć aż 600 zł wyłącznie za aktywne korzystanie z nowego konta!

Załóż Konto

Co jeszcze oferuje Velo Bank?

Konto w Velo Banku to nie tylko szansa na dodatkowe pieniądze, ale także możliwość oszczędzania. Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym VeloSkarbonka wynosi aż 6,5% w skali roku!

Oprócz tego, korzystanie z konta w Velo Banku jest całkowicie darmowe. Za darmo możesz dokonywać płatności telefonem oraz BLIK, wypłacać gotówkę z bankomatów Planet Cash w Polsce oraz z bankomatów w innych krajach UE, a także realizować przelewy krajowe za pomocą bankowości internetowej i mobilnej.

Dodatkowo, jeśli dokonasz co najmniej 5 płatności bezgotówkowych w miesiącu, darmowe staną się także obsługa karty do konta oraz wypłaty gotówki kartą w Polsce z bankomatów innych niż Planet Cash.

Polecaj i zarabiaj jeszcze więcej!

Jeśli jesteś zadowolony z usług Velo Banku, możesz polecić je innym i zarobić dodatkową gotówkę! Za polecenie konta osobie, która spełni warunki promocji, otrzymasz aż 100 zł. Aby skorzystać z tej możliwości, musisz posiadać w Velo Banku dowolne konto osobiste w złotówkach, wyrazić zgodę na działania marketingowe oraz wygenerować swój kod polecenia w bankowości internetowej, mobilnej, na infolinii lub w placówce banku.

Osoba, której polecisz konto, także zyska, korzystając z Twojego kodu polecającego. Otrzyma 50 zł, jeśli spełni podane warunki: założy VeloKonto lub VeloKonto Premium, poda Twój kod, wyrazi zgodę na działania marketingowe oraz dokona przelewu na swoje VeloKonto w wysokości co najmniej 2000 zł przez 3 kolejne miesiące po otwarciu konta.

Czas na działanie!

Promocja jest dostępna dla wszystkich osób fizycznych, które od 31.12.2022 roku nie posiadały konta w Velo Banku.

Promocja „Witaj w Velo Banku”, w ramach której możesz zdobyć nawet 600 zł na zakupy, trwa do 30.04.2024 roku.

Promocja „Doceniam Velo – polecam Velo” edycja 4 trwa do 29 lutego 2024 roku.

Pełne szczegóły wszystkich promocji znajdziesz w regulaminie na stronie Velo Banku.

Sprawdź Teraz

Dodaj komentarz