Zgarnij do 520 zł z eKontem w mBanu

Czujesz, że powoli dogania Cię zimowa chandra i potrzebujesz zmian w swoim życiu? Na dobry początek posłuży Ci eKonto osobiste w mBanku, które poza zastrzykiem gotówki, ma do zaoferowania wiele ciekawych możliwości.

Jak zgarnąć 520 zł?

Jest to niezwykle proste! Wystarczy, że zapiszesz się do promocji, założysz eKonto osobiste i spełnisz warunki promocji. Należą do nich:

 • Premia 20 zł + 200 zł
  • 20 zł: zapisz się do promocji “Nagroda dodatkowa III” i wykonaj min. 5 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym,
  • 200 zł: otrzymasz w ramach promocji “Zyskaj premię z eKontem osobistym III” po spełnieniu warunków:
   • min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta oraz min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym,
   • jednorazowy wpływ min. 1000 zł oraz min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta,
   • jednorazowy wpływ min. 1000 zł oraz min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta.
 • Premia do 200 zł
  • 100 zł: otrzymasz za szybki wpływ i transakcje, czyli za jednorazowy wpływ min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta oraz min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym,
  • 50 zł: otrzymasz za wpływ i transakcje w drugim miesiącu, czyli za jednorazowy wpływ min. 1000 zł oraz min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta,
  • 50 zł: otrzymasz za wpływ i transakcje w trzecim miesiącu, a warunki ich otrzymania pozostają takie same jak warunki za wpływ i transakcje w drugim miesiącu.
 • Premia 100 zł
  • 100 zł: otrzymasz za założenie eKonta Junior dla dziecka poniżej 13 r.ż. najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po założeniu eKonta osobistego.

Dowiedź Się Więcej

Co jeszcze zyskujesz z eKontem w mBanku?

Poza premią pieniężną, wraz z założeniem konta osobistego możesz zyskać także 6,5% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje Cele, jeśli założysz konto poprzez selfie lub e-dowód albo 5,3%, jeśli założysz je w inny sposób.

Dodatkowo, przy aktywnym korzystaniu z konta będzie ono całkowicie darmowe. Za 0 zł możesz otworzyć i prowadzić eKonto osobiste, wypłacać gotówkę za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł (od 03.04.2024 – darmowe wypłaty z bankomatów sieci mBanku od 300 zł) oraz wypłacać z bankomatów za granicą. Nie płacisz również za kartę, jeśli łączna kwota transakcji nią wyniesie min. 350 zł miesięcznie. Możesz zostać posiadaczem karty klasycznej (plastikowej) oraz mobilnej, która będzie dostępna od razu w aplikacji banku.

Czas trwania promocji

Do promocji może przystąpić każda osoba fizyczna, która od 01.01.2020 nie posiadała konta w mBanku. Promocja „Zyskaj premię z eKontem osobistym” edycja III trwa od 08.02.2024 do 02.04.2024 roku.

Szczegóły wszystkich promocji znajdziesz w regulaminie na stronie mBanku.

Podsumowanie

Zatem, jeśli szukasz sposobu na odmianę zimowej chandry, eKonto osobiste w mBanku może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Oprócz korzyści finansowych, zyskasz dostęp do wielu dodatkowych możliwości, które uczynią Twoje codzienne operacje bankowe prostszymi i wygodniejszymi. Nie czekaj dłużej, sprawdź promocję już teraz i zacznij czerpać korzyści z eKonta!

Sprawdź Promocję⬅️

Dodaj komentarz